سیستم همکاری در فروش (کسب درآمد) دولوکس کار چیست؟

در سیستم کسب درآمد دولوکس کار هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

نحوه شروع فعالیت

1- ثبت‌نام و دریافت لینک اختصاصی
2- درج تبلیغات در سایت و شبکه های اجتماعی توسط شما
3- کسب درآمد به ازای هر خرید از لینک شما
4- قطعی شدن کمیسیون شما پس از 7 روز در صورت کنسل نشدن خرید

کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

سیستم کسب درآمد دولوکس کار می تواند منبع درآمد خوبی برای کسبه ها، جوانان، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه و یا محل کار را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد دولوکس کار

برای عضویت در سیستم کسب درآمد دولوکس کار و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از دولوکس کار، کمیسیون دریافت کنید.

نحوه شروع کار به چه صورت است؟

برای شروع شما ابتدا باید به قسمت مدیریت لینک ها مراجعه کرده و آدرس صفحه ای از دولوکس کار که می خواهید را وارد نمایید. بعد از آن یه لینک کوتاه شده ایجاد میشود که میتوانید آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید برای محتوای محصول هم میتوانید از تصاویر و توضیحات محصولات در سایت دولوکس کار استفاده نمایید و از کمیسیون های فروش سیستم کسب درآمد دولوکس کار بهره مند شوید.

همچنین میتوانید ویدئوی آموزشی که در همین صفحه قرار دارد را مشاهده نمایید.

نحوه کار در رسانه اینستاگرام

اگر رسانه اجتماعی شما اینستاگرام است برای فعالیت باید به قسمت مدیریت لینک ها مراجعه کرده، سپس لینک ایجاد شده را در قسمت bio صفحه خود قرار دهید. برای این کار همچنین میتوانید به اینجا سر بزنید.

توجه داشته باشید اگر تعداد فالوورهای شما بیش از ۱۰ هزار نفر باشد میتوانید لینک ها را در استوری به اشتراک گذارید ولی برای اینکار لازم است لینک هایی که در قسمت مدیریت لینک ها ساختید را در یکی از سایت های زیر کوتاه کرده و سپس آن را به اشتراک بگذارید.
https://www.shorturl.at/
http://bit.do/
https://is.gd/

ویدئوی آموزشی سیستم همکاری در فروش