تمامی سفارشات شهر تهران با اسنپ باکس در همان روز ارسال می شود . و سفارشات شهرستان نیز با پست یا تیپاکس ارسال می شود.

تمامی سفارشات در روزهای عادی، شنبه تا پنجشنبه ارسال می شود و در شرایط ویژه مثل روزهای شلوغ و پر ازدحام ممکن است 1 تا 2 روز ارسال سفارش به تعویق بیفتد.

دولوکس کار همواره تلاش می کند که کالا را در سریع ترین زمان ممکن به دست خریداران برساند. در حال حاضر در جمعه و تعصیلات رسمی هیچگونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روزها ثبت می شود در اولین روز کاری بعد از آن پردازش و ارسال می گردند. در روز پنج شنبه نیز فقط در تهران سفارشاتی که تا قبل از ساعت 10 صبح ثبت شوند در همان روز ارسال و مابقی سفارشاتی که در این روز ثبت شوند، در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شوند.

شرایط ارسال به تهران

“تمامی سفارشات شهر تهران در همان روز ثبت سفارش، ارسال و بدست مشتریان می رسد.

تهران عادی : این روش برای پایین آوردن هزینه ارسال در نظر گرفته شده است. این سفارشات از ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از پردازش سبد خرید، بدست مشتریان تهرانی می رسد.

تهران اکسپرس: به دلیل نیاز فوری بعضی کاربران به این قطعات یدکی خودرو، این سفارشات بلافاصله بعد از پردازش بوسیله اسنپ باکس در همان روز ارسال می شود.

 سنگین یا حجیم تهران: برای بسته های سنگین ( بالای ۱۵ کیلوگرم ) و کالاهای حجیم، هزینه و نحوه ارسال بوسیله اسنپ خودرو یا به وسیله روش ارسال تهران عادی (پست یا تیپاکس) می باشد.

شرایط ارسال به سایر شهرها

سفارش شهرهای دیگر (بجز تهران) به صورت تیپاکس ارسال می شود. در صورت نبودن شعبه تیپاکس در شهر شما سفارشتان از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. این سفارشات بین دو تا پنج روز به دست مشتریان دولوکس کار خواهد رسید. هزینه ارسال به عهده مشتری بوده که در زمان تحویل کالا قابل پرداخت می باشد.

سنگین یا حجیم شهرستان : بسته های سنگین ( بالای ۱۵ کیلوگرم ) و کالاهای حجیم،  به صورت پس کرایه بوسیله باربری ارسال می گردند. شما برای پیگیری این دسته از سفارشات خود می توانید بوسیله واتس اپ دولوکس کار با کارشناسان ما  ارتباط برقرار کنید و تصویر بیجک باربری خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که هزینه ارسال در این دسته به عهده مشتری بوده که در زمان تحویل کالا قابل پرداخت می باشد.

در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ارسال سفارشات انجام نمی گیرد و پردازش تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از آن صورت می گیرد.

در صورت مشاهده آسیب فیزیکی در کالا در اولین فرصت با تلفن های پشتیبانی دولوکس کار ۰۲۱۹۱۳۰۰۵۳۰ – ۰۹۰۳۰۵۰۰۶۸۸  تماس حاصل فرمایید.

سفارش های عمده

دولوکس کار در جهت خدمت رسانی به فروشنگان لوازم یدکی در تهران و سایر شهرهای ایران شرایط ویژه ای برای خرید لوازم یدکی بصورت عمده فراهم آورده است. لذا با توجه به اینکه ارسال سفارش های عمده شرایط متفاوتی دارد، نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

ارسال سفارش های عمده وابسته به حجم سفارش از 1 تا 7 روز کاری زمان می برد و در بعضی از شهرها به دلیل عدم سرویس دهی باربری بصورت روزانه، زمان رسیدن سفارش ممکن است تغییر پیدا کند که پیگیری این مورد بر عهده دولوکس کار بوده و بلافاصله به اطلاع خریدار می رسد.
تمام سفارشات عمده به دو روش زیر ارسال خواهد شد:

  • پس کرایه :

سفارش های عمده به دلیل حجم و وزن بار، امکان ارسال از طریق پست و دیگر شرکت های مرتبط را ندارد و فقط از طریق باربری ارسال می شود.
هزینه ارسال تا باربری تهران بر عهده دولوکس کار بوده و هزینه باربری تا مقصد به صورت پس کرایه بر عهده خریدار می باشد.

  • تحویل حضوری :

این روش مناسب خریدارانی می باشد که خود اقدام به تحویل بار از انبارهای دولوکس کار می نمایند. هماهنگی تحویل بار پس از خرید از طریق پشتیبانی سایت به خریدار اعلام می شود.
تحویل بار از انبارهای دولوکس کار فقط با ارائه کارت شناسایی معتبر خریدار و تحویل گیرنده بار امکان پذیر می باشد.